06.10 2024 Sport

Psi spacer w Dobrzycy

Psi spacer w Dobrzycy W niedzielę 6 października odbędzie się niezwykłe wydarzenie pod hasłem Psi Spacer w Dobrzycy w Gminie Szydłowo. To impreza charytatywna, której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz schroniska dla psów i kotów CYWIL w Rybowie, koło Gołańczy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup karmy, potrzebnych akcesoriów i na leczenie zwierzaków.

Każdy zawodnik ze swoim psem będzie miał do przejścia 4 km drogami leśnymi Nadleśnictwa Zdrojowa Góra.
Start: godz. 11 w Amfiteatrze Leśnym w Dobrzycy. Każdy uczestnik otrzyma medal, pakiet startowy z niespodziankami, los na loterię fantową oraz ciepły posiłek i przekąskę dla czworonogów.

Ambasadorami wydarzenia są poseł Adam Luboński i Daria Lubońska, członek Zarządu Powiatu w Pile, którzy od lat pomagają zwierzętom. Organizatorem jest Przemysław Malinowski, społecznik, który od lat angażuje się w różne inicjatywy na rzecz potrzebujących osób i zwierząt.

Partnerami wydarzenia jest wielu, m.in. Gmina Szydłowo, Nadleśnictwo Zdrojowa Góra i Powiat Pilski, Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo, Komenda Powiatowa Policji w Pile, Szkoła Policji w Pile,  wiele firm prywatnych.

Obecnie na portalu Zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka, na którą już można wpłacać pieniądze: Link do zbiórki

Data wydarzenia: 06.10.2024 11:00 - 06.10.2024 17:00

Miejsce wydarzenia: