18.08 2024

Konkurs fotograficzny: Kapliczki i krzyże przydrożne

Konkurs fotograficzny: Kapliczki i krzyże przydrożne Ciekawa propozycja dla amatorów fotografii.
Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią organizuje konkurs fotograficzny skierowany m.in. do  mieszkańców powiatu pilskiego pt. Obrazki z mojej rodzinnej wsi. Tradycja i współczesność. Edycja II – Kapliczki i krzyże przydrożne.

Konkurs rozpatrywany będzie w 3 kategoriach wiekowych: dorośli, uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczniowie szkół podstawowych.
Na konkurs należy przysłać od 1 do 5 fotografii, własnego autorstwa, przedstawiających wiejską kapliczkę lub krzyż przydrożny, znajdujący się na terenie objętym konkursem (powiaty: pilski, nakielski, sępoleński, żniński, wągrowiecki).

Termin nadsyłania prac do 18.08.2024 r.

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród i otwarciem wystawy pokonkursowej odbędzie się podczas imprezy „Pożegnanie lata” w skansenie - 8.09.2024.

Szczegóły i regulamin konkursu, kliknij TUTAJ

Data wydarzenia: 06.06.2024 00:00 - 18.08.2024 23:00

Miejsce wydarzenia: