24.08 2022
Sport , Kultura

Taneczne środy dla seniorów na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile

Taneczne środy dla seniorów na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile Zapraszamy seniorów na taneczne środy na Stadion Powiatowy w Pile. Będą to cykliczne popołudniowe spotkania: 20 lipca, 3 sierpnia i 24 sierpnia, w godzinach od 17.00 do 21.00.
Do tańca poderwie Krzysztof Belak. Zapewniony będzie także drobny poczęstunek. Taneczne środy będą świetnym sposobem na wspólne rekreacyjne spędzenie czasu. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.
- Do organizacji tanecznych spotkań zainspirowali mnie sami seniorzy podczas Senioriady Powiatu Pilskiego, która niedawno odbyła się na stadionie. Uczestnicy sami zasugerowali, bym je zorganizował. Widząc ich energię, pasję do tańca jestem pewien, że z przyjemnością będą uczestniczyć w tanecznych środach. Będzie to również okazja spotkania koleżanek i kolegów często z lat szkolnych. Serdecznie zapraszam - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Organizatorami tanecznych spotkań są: Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile, Oddział Okręgowy PZERiI w Pile oraz UTW w Pile.

Data wydarzenia: 20.07.2022 17:00 - 24.08.2022 21:00