06.07 2015

Do biegu marsz!

Impreza będzie drugim i jednocześnie przedostatnim etapem Biegowego Grand Prix Gminy Szydłowo. Wszystko zaczęło się od kwietniowego Biegu Papieskiego, a skończy w październiku na Trudnym Półmaratonie.

A propos programu – o 9:00 zostanie odprawiona polowa msza święta przy szkole w Starej Łubiance, natomiast po zawodach, około godziny 11:00, rozpoczną się dekoracje zwycięzców. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy przy ulicy Polnej 8 od 8:00 do 9:30. Do poniedziałku, 20 lipca, za pośrednictwem strony www.biegamy.org, można dokonać zapisu. Później zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie w dniu zawodów.

Jak informuje Grzegorz Lewandowski, prezes Stowarzyszenia, trasa jest identyczna jak w zeszłym roku, tyle że zawodnicy przemierzą ją w przeciwnym kierunku.

Przedsięwzięcie wspiera finansowo Powiat Pilski.

Miejsce wydarzenia: