27.07 2022 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Otwarcie letniej czytelni – ławki bookcrossingowej

Otwarcie letniej czytelni – ławki bookcrossingowej Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy miłośników literatury, którzy chcą się podzielić książkami ze swoich zbiorów, w wakacyjne letnie przedpołudnie  na symboliczne otwarcie letniej czytelni – ławki bookcrossingowej.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 27 lipca, o godz. 11.00 przy kinie Iskra, ul. Kilińskiego 12.

Czytelnia letnia powstała w ramach projektu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile „W roli głównej książka”, dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Promocja czytelnictwa. Projekt zakłada prezentację pisarzy i poetów osobnych, przedstawicieli prądów, kierunków, grup literackich mających swoje znaczące miejsce w historii literatury polskiej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Organizator: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pile, Powiat Pilski

Data wydarzenia: 27.07.2022 11:00 - 27.07.2022 13:00