29.05 2021 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Warsztaty wokalne

Warsztaty wokalne Pierwsze z cyklu warsztaty realizowane przez Stowarzyszenie Muzyki Alternatywnej „Piła Elektryczna”

„Spotkanie z muzyką – Warsztaty dla Mieszkańców”

Podczas warsztatów będzie możliwość zapoznania się z tajnikami realizacji prób i koncertów, przedstawionych przez gwiazdy polskiej sceny rockowej a także spotkania ze znanymi zespołami i wykonawcami.

Pierwszym gościem warsztatów będzie, który był wokalistą zespołu Turbo w latach 1982-1989 i 1996-2007., który dla zainteresowanych przedstawi sposoby jak sprawić, żeby głos brzmiał pewnie, był silny i zdrowy oraz  jak zapobiegać problemom związanym dużym wysiłkiem głosowym.

Podczas warsztatów odbędzie się Recital Akustyczny w wykonaniu Grzegorza Kupczyka przy akompaniamencie Janusza Musielaka oraz Wojtka Kubiaka - repertuar zespołu TURBO.
Ze względu na ograniczenia ilość miejsc jest ograniczona warsztaty i koncert ( 50 osób).

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
Szczegółowe informacje i zapisy: przez FB @Mariusz Zakrzewski i @Piła Elektryczna lub e-mail: sma.pilaelektryczna@autograf.pl

Organizator: Stowarzyszenie Muzyki Alternatywnej "Piła Elektryczna"

Data wydarzenia: 29.05.2021 16:00 - 29.05.2021 21:00