09.03 2021 , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

XVIII Konferencja Promocji Zdrowia „Zdrowa kobieta, zdrowy mężczyzna, zdrowa rodzina” Starosta Pilski Eligiusz Komarowski wraz z Dyrektorem Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu prof. dr hab. Julianem Malickim, zapraszają na XVIII powiatową konferencję promocji zdrowia pt.  „Zdrowa kobieta, zdrowy mężczyzna, zdrowa rodzina”. Konferencja odbędzie się  9 marca 2021 (wtorek), godz.11.00, w formule online. Celem spotkania jest popularyzacja wiedzy i zwiększenie świadomości zdrowotnej na temat chorób nowotworowych. Podczas konferencji zostaną przestawione istotne zagadnienia dotyczące zdrowia, a przede wszystkim profilaktyki i diagnostyki chorób nowotworowych.

Podczas konferencji głos zabiorą:
  • Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski;
  • prof. Julian Malicki, Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu;
  • Wojciech Szafrański, Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica;
  • lek. med. Piotr Martenka, Zakład Radioterapii IV w Pile – Filia Wielkopolskiego Centrum Onkologii;
  • dr n. med.  Tomasz Szczęsny, Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica;
  • lek. med. Marek Konkol, Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu;
  • dr n. med. Agnieszka Dyzmann-Sroka, Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu;
  • prof. dr hab. n. med. Andrzej Marszałek, Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu.

Transmisja wydarzenia będzie dostępna na oficjalnej stronie www.powiat.pila.pl

Organizator: Powiat Pilski, Wielkopolskie Centrum Onkologii

Data wydarzenia: 09.03.2021 11:00 - 09.03.2021 14:00