15.07 2018 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

XIX Towarzyskie Spotkanie Akordeonistów w Białośliwiu wu

XIX Towarzyskie Spotkanie Akordeonistów w Białośliwiu wu Spotkanie Akordeonistów jest cykliczną imprezą o zasięgu regionalnym, która odbywa się już od 19 lat. Występy odbywają się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu.
Celem imprezy jest prezentacja amatorskiego ruchu artystycznego twórców regionalnych, muzyków ludowych, a także popularyzacja akordeonu i muzyki akordeonowej w środowisku amatorskim.
Artyści, którzy tu występują reprezentują naprawdę wysoki poziom gry na tym pięknie brzmiącym instrumencie.
Spotkanie Akordeonistów jest zawsze dużym wydarzeniem, zjeżdżają tu pasjonaci tego instrumentu, ich rodziny i oczywiście mieszkańcy całej gminy. Wydarzenie to wspiera Powiat Pilski. Polecamy i zapraszamy.

Miejsce wydarzenia: