13.05 2017 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Konkurs piosenki pn. ”Cztery pory roku w piosence”

Konkurs piosenki pn. ”Cztery pory roku w piosence” W dniu 13.05.2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” w Pile, odbędzie się konkurs piosenki pn. ”Cztery pory roku w piosence” .

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego  Eligiusza Komarowskiego.

Do konkursu zgłosiło się 42 wokalistów i 4 zespoły wokalne z Piły i regionu. Uczestnicy reprezentować będą: SP w  Dziembowie, SP nr 4 w Pile, SP nr 19 w  Poznaniu, Gimnazjum w Poznaniu, MDK w Człuchowie, MDK w Trzciance, SP  nr 12 w Pile, SP ZSO STO w Pile, GOK w Białośliwiu, SP w Śmiłowie, ZSK w Złotowie, MCK w Czarnkowie, SP przy SM w Trzciance, ZS nr 2 w Pile, SP i Gimnazjum w Wysokiej, MDK w Pile.

Wykonawców oceniać będzie jury w składzie: Mirosław Nalepa i Przemysław Zdunek.

Organizator: Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile, Młodzieżowy Dom Kultury "Iskra" w Pile

Miejsce wydarzenia: Młodzieżowy Dom Kultury ISKRA w Pile