23.04 2023 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Koncerty i świadectwa - Koncert Krzysztofa Antkowiaka i Izabeli Laskowskiej

zapowiedź : Koncerty i świadectwa - Koncert Krzysztofa Antkowiaka i Izabeli Laskowskiej W ramach „Tygodnia dla Rodziny”, w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 19.00, w Kościele pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Pile, na osiedlu Górnym odbędą się "Koncerty i Świadectwa", w wykonaniu Izabeli "Islet" Laskowskiej i Krzysztofa Antkowiaka. Artyści będą śpiewać i dzielić się własnymi doświadczeniami związanym z m.in. z wyjściem z depresji i uzależnień. Serdecznie zapraszamy.

Na początku Islet zaśpiewa autorskie utwory, które będzie przeplatała ze świadectwem swojego życia, w którym doświadczyła braku miłości, przemocy, ciężkiej depresji nasączonej myślami samobójczymi. Jak sobie poradziła?

Następnie Krzysztof Antkowiak zaśpiewa piosenki z platynowej płyty "Zostanie mi muzyka", do której skomponował muzykę, a teksty napisał ks. Piotr Pawlukiewicz.
Po koncercie Krzysztof Antkowiak da świadectwo swojego życia - jak wygrał z uzależnieniami?

Będzie możliwość zadawania pytań, zrobienia zdjęć z artystami, zakupu płyt.

Patronat nad koncertem objął Starosta Pilski.

Data wydarzenia: 23.04.2023 19:00 - 23.04.2023 21:00

Miejsce wydarzenia: Kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Pile, ul. Złota 1