29.07 2022
Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Bezpłatne treningi psychologiczne dla dzieci "Wakacje radzenia sobie"

Bezpłatne treningi psychologiczne dla dzieci "Wakacje radzenia sobie" Polecamy niezwykle ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresu profilaktyki i edukacji psychologicznej oraz emocjonalnej pod hasłem „Wakacyjna szkoła radzenia sobie”.
Poprowadzą je terapeuci z fundacji Ciszum, w ramach realizowanego wraz z Powiatem Pilskim i Spółką CenterMed Poznań projektu „Powiatowe Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Pile”, współfinansowanego z funduszy europejskich. Zajęcia będą bezpłatne i dostosowane do wieku uczestników. Skierowane są do dzieci od 7 do 13 lat i młodzieży do lat 16.
- Głównych celem warsztatów jest pomoc dzieciom i młodzieży w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych charakterystycznych dla ich wieku oraz nauka ważnych postaw społecznych. Zachęcam dzieci i młodzież, aby skorzystali z tej oferty mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Terapeuci poprowadzą zajęcia m.in. z takich tematów, jak:
- umiejętność wyrażania swoich emocji
- zasady asertywnego zachowania
- nabycie umiejętności radzenia sobie ze stresem.
- poznanie mowy ciała
- poznanie technik relaksacyjnych.

Najbliższe warsztaty odbędą się od 27 do 29 lipca. Przeznaczone są dla dzieci od 7 do 9 lat i od 10 do 11 lat (szczegóły na plakacie). Zapisy przez stronę internetową, kliknij TU

Data wydarzenia: 27.07.2022 09:00 - 29.07.2022 15:00

Miejsce wydarzenia: