28.02 2022
Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

XVIII Regionalny Konkurs Literacki "O Złote Pióro"

XVIII Regionalny Konkurs Literacki "O Złote Pióro" Jeszcze do końca lutego można nadsyłać prace na XVIII Regionalny Konkurs Literacki „O Złote Pióro”.
Na konkurs można zgłosić wiersze (zestaw od 3 do 5), opowiadania, pamiętnik, esej, scenariusz sztuki teatralnej, bajki, szeroko rozumianą prozę (objętość do 5 stron maszynopisu).
Konkurs adresowany jest do młodych twórców słowa ze szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów z Piły i regionu pilskiego.
Hasło konkursu: „Od magii świata do magii słowa” – w magii słowa można wyrazić swoją wrażliwość, wyobraźnię i fantazję twórczą.
Tematyka utworów jest dowolna, ale koniecznie musza być własne!
Prace należy nadsyłać na adres: Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra”, ul. Okrzei 9, 64-920 Piła z dopiskiem na kopercie  XVIII Regionalny Konkurs Literacki w Pile - do końca lutego.
Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego Eligiusz Komarowskiego.
Od lat patronuje mu Fundacja Literacka im. Agnieszki Bartol.
Kto jeszcze nie nadesłał swojej pracy i ukrywa ją w szufladzie, niech jak najszybciej zapakuje ją w kopertę i wyśle.
Kto jeszcze jej nie napisał, niech bierze się za pisanie.
Warto, nagrody czekają.
Szczegóły i regulamin konkursu: https://mdk.pila.pl/xviii-regionalny-konkurs-literacki-o-zlote-pioro-od-magii-swiata-do-magii-slowa/

Data wydarzenia: 12.01.2022 00:00 - 28.02.2022 00:00

Miejsce wydarzenia: