04.09 2021 Kultura , Koncert , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Koncert zespołu Strachy Na Lachy na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile

4 września (sobota), o godz. 20.30 na Stadionie Powiatowym w Pile wystąpi zespół Strachy Na Lachy.
Koncert odbędzie się w ramach wydarzenia plenerowego Eko – Meeting Powiatu Pilskiego, promującego aktywny tryb życia, zdrowe odżywianie oraz lokalne działania na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej.

Stadion Powiatowy, na którym odbędzie się koncert, to obiekt z blisko 100-letnią historią. W ostatnich latach została przeprowadzona jego kompleksowa modernizacja, i dziś jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Pile – stolicy powiatu pilskiego, do organizacji różnego rodzaju wydarzeń integracyjno - sportowych.
Organizatorem koncertu jest Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile i Młodzieżowy Dom Kultury Iskra w Pile.
Zapraszamy.