Uczniowskie Kluby Sportowe

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka"
ul. Roosevelta 12
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „3”
ul. Żeromskiego 41
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „Noteć”
ul. Staszica 46
64-850 Ujście

Uczniowski Klub Sportowy „Krajna”
ul. Złotowska 14
89-310 Łobżenica

Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł”
ul. Szkolna 2
89-333 Osiek n/Notecią

Uczniowski Klub Sportowy „Junior”
64-930 Szydłowo

Uczniowski Klub Sportowy „Omega”
ul. Szkolna 4
89-320 Wysoka

Uczniowski Klub Sportowy „Top-Spin”
ul. Parkowa 8
89-300 Wyrzysk

Uczniowski Klub Sportowy „Junior”
Mościska
89-320 Wysoka

Uczniowski Klub Żeglarski „Wodniak”
al. Powstańców Wlkp. 18
64-920 Piła

Parafialny Klub Sportowy „Michał”
Krostkowo
89-334 Krostkowo

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół”
ul. Szkolna 1
89-350 Miasteczko Krajeńskie

Uczniowski Klub Sportowy „Iskra”
ul. Okrzei 9
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „Żuki”
ul. Roosevelta 12
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „Feniks”
ul. Szkolna 4
89-320 Wysoka

Uczniowski Klub Sportowy „Rywal”
ul. Polna 9
64-932 Stara Łubianka

Uczniowski Klub Sportowy „Sportowiec”
ul. Kujawska 18
64-920 Piła

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Ryś”
Stare Brzostowo 69
89-350 Brzostowo

Uczniowski Klub Sportowy „Olimpia”
ul. Parkowa 8
89-300 Wyrzysk

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”
ul. Buczka 11
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „Krypton”
Nieżyciowo
89-340 Białośliwie

Uczniowski Klub Sportowy „Leśnik”
ul. Chodzieska 5
64-810 Kaczory

Uczniowski Klub Sportowy „Lider Kosztowo”
Kosztowo 79
89-300 Wyrzysk

Uczniowski Klub Sportowy „Tarcza”
al. Powstańców Wlkp. 182
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „Polfunitur Sp z o.o.”
ul. 4-go Stycznia 56
89-340 Białośliwie

Uczniowski Klub Sportowy Noteć”
ul. Szkolna 1
89-350 Miasteczko Krajeńskie

Uczniowski Klub Sportowy „Olimp”
ul. Bydgoska 32
89-300 Wyrzysk

Uczniowski Klub Sportowy „Diament”
ul. Wypoczynkowa 15
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „Łobzonka”
ul. Sikorskiego 3
89-310 Łobżenica

Uczniowski Klub Sportowy „Iskra”
ul. 4-go Stycznia 8
89-340 Białośliwie

Uczniowski Klub Sportowy „Dwunastka”
ul. Lelewela 140
64-920 Piła
 
Uczniowski Klub Sportowy „Unikat”
Falmierowo 29
89-300 Wyrzysk

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Joker - Rodło”
ul. Warsztatowa 8
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy "TĘCZA"
ul. Mickiewicza 20A
89-310 Łobżenica

Uczniowski Klub Sportowy „SKRZAT”
Skrzatusz 1 A
64-930 Szydłowo

Uczniowski Klub Sportowy Armwrestling „Piękne i Bestie”
ul. Zamenhofa 31/9
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Mistrzostwa Sportowego "Joker"
ul. Wincentego Pola 11
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy "Gymnasion"
ul. Główna 58
89-333 Osiek

Uczniowski Klub Sportowy „MARIO-Piła”
ul. Dąbrowskiego 131
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy „Soccer Stars”
ul. Kasprowicza 5/2
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy "Sapek"
ul. Śniadeckich 27
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy 2014 Kotuń
Kotuń 8a/2
64-930 Szydłowo

Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate Shotokan „Unsu”
ul. Łączna 19c/21
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy Football Academy Piła
ul. Kusocińskiego 2/1
64-920 Piła

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Reissa Piła
ul. O.M. Kolbe 7a/7
64-920 Piła