Data: 30-09-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Szkolenie: „Lokalny Indeks Jakości Współpracy jako narzędzie do samooceny współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi”, dla przedstawicieli administracji publicznej i organizacji pozarządowych.

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Związek Organizacji Sieci Współpracy BARKA zapraszają przedstawicieli administracji publicznej i NGO z terenu województwa wielkopolskiego  do udziału w szkoleniu „Lokalny Indeks Jakości Współpracy jako narzędzie do samooceny współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi”.

Szkolenia odbędą się w:

• Poznaniu w terminie 1 października 2014 roku (dla powiatów: Poznański, M. Poznań, Nowotomyski, Grodziski, Wolsztyński, Kościański, Leszczyński, M. Leszno, Śremski, Rawicki, Gostyński, Średzki, Wrzesiński, Gnieźnieński).
  • Chodzieży w terminie 3 października 2014 roku (dla powiatów: Wągrowiecki, Obornicki, Szamotulski, Międzychodzki, Chodzieski, Czarnkowsko-Trzcianecki, Pilski i Złotowski).
  • Kaliszu w terminie 7 października 2014 roku (dla powiatów: Krotoszyński, Jarociński, Słupecki, Koniński, M. Konin, Pleszewski, Ostrowski, Kępiński, Ostrzeszowski, Kaliski, M. Kalisz, Turecki, Kolski).

Chęć udziału w szkoleniu proszę zgłaszać mailowo lub faxem, przesyłając formularz rekrutacyjny.

Więcej informacji na temat szkolenia można znaleźć w poniższych załącznikach oraz uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 61 852 41 62. tel. 61 62 32 145, fax. 85 30 930 lub mailowo: pawel.skalik@wrk.org.pl.

Pliki do pobrania:

1. Zaproszenie do udziału w szkoleniu