08.09 2024 Sport

Półmaraton Signify Piła 2024

Półmaraton Signify Piła 2024 Już w najbliższą niedzielę, 8 września, odbędzie się 33. Międzynarodowy Półmaraton SIGNIFY PIŁA. To największa impreza biegowa w Pile i regionie.

Start: plac Zwycięstwa – ul. Spacerowa, godzina 11.00, meta także plac Zwycięstwa.
Bieg zostanie rozegrany ulicami Piły. Dystans 21,0975 km. Punkty odżywcze: 6 km, 11 km, 15 km (Owoce, izotonic, woda).

Rejestracja zgłoszeń odbywa się wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Data Sport dostępnego pod adresem: https://online.datasport.pl lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej: www.halfmarathon.pl

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Limit zawodników wynosi 1700 miejsc.

KLASYFIKACJE DODATKOWE:
Otwarte Mistrzostwa Żołnierzy i służb mundurowych w Półmaratonie
Puchar Komendanta Policji
Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Półmaratonie
Klasyfikacja najlepszych 3 zawodników i 3 zawodniczek z Miasta Piły
Klasyfikacja pracowników SIGNIFY.

Organizatorem jest Klub Sportowy Wolf Team Powiat Pilski, współorganizatorem Miasto Piła.
Powiat Pilski także wspiera to przedsięwzięcie oraz wielu innych sponsorów.
W czasie biegu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Data wydarzenia: 08.09.2024 11:00 - 08.09.2024 16:00

Miejsce wydarzenia: