07.09 2024 Kultura

Dożynki Powiatowo-Gminne w Starej Łubiance

Dożynki Powiatowo-Gminne w Starej Łubiance Rafał Zdzierela, starosta pilski oraz Wójt Tobiasz Wiesiołek z Radą Gminy Szydłowo zapraszają mieszkańców na Dożynki Powiatowo-Gminne, które odbędą się 7 września w Starej Łubiance, w Gminie Szydłowo.

Dożynki odbędą się pod Patronatem Honorowym Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, a wydarzenie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Święto plonów tradycyjnie będzie bardzo uroczyste i bogate w imprezy towarzyszące. Rozpocznie się o godz. 13.00. mszą św.; po mszy mieszkańcy będą mogli podziwiać korowód dożynkowy.

Część obrzędowa oraz pozostałe atrakcje - na boisku sportowym. W programie: liczne koncerty, pokazy kulinarne, konkursy dożynkowe, gry i zabawy dla dzieci.
Na koniec zabawa taneczna. Zapraszamy.

Data wydarzenia: 07.09.2024 13:00 - 07.09.2024 23:00

Miejsce wydarzenia: