26.03 2022 Sport

Test Coopera na stadionie przy Okrzei. Sprawdź swoją wytrzymałość.

Test Coopera na stadionie przy Okrzei. Sprawdź swoją wytrzymałość.   Powiatowy Test Coopera to pierwsze takie wydarzenie, które odbędzie się 26 marca na Stadionie Powiatowym przy ul. Okrzei w Pile, od godz. 18.00. Zapisy na stadionie w dzień wydarzenia, od godz. 17.00.

Będzie to próba wytrzymałościowa polegająca na 12 minutowym nieprzerwanym biegu. Pokonany przez biegacza dystans uznawany jest za miarę wytrzymałości.
Dokładna ocena wytrzymałości odczytywana jest ze specjalnych tabel, które poza dystansem podzielone są również pod kątem wieku i płci startujących.
Organizatorem Powiatowego Testu Coopera jest KS Gwardia Piła przy współpracy i wsparciu finansowym Powiatu Pilskiego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich możliwości w teście, który opracowany został przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera na potrzeby armii USA w 1968 roku.

Data wydarzenia: 26.03.2022 17:00 - 26.03.2022 22:00

Miejsce wydarzenia: