22.09 2024 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Koncert Powiat pilski

Koncert charytatywny dla powodzian w Wysokiej

koncet odbędzie się na Rynku w Wysokiej Już w najbliższą niedzielę, 22 września, o g. 15.00, na Rynku w Wysokiej odbędzie się koncert charytatywny „Otwórzmy Serca”, podczas którego będą zbierane dary dla ofiar powodzi na południu Polski.

Na wydarzenie zapraszają Rafał Zdzierela, starosta pilski i Artur Kłysz, burmistrz Miasta i Gminy Wysoka.
Mieszkańcy, którzy chcą wesprzeć powodzian, mogą przynosić artykuły higieniczne, żywność długoterminową, chemię gospodarczą, środki czystości, łopaty, rękawice ochronne, koce, ręczniki oraz śpiwory. Tego dnia na rynku w Wysokiej będzie można wesprzeć finansowo powodzian wrzucając cegiełkę do puszki.
Organizatorem koncertu i zbiórki jest Ośrodek Upowszechniania Kultury w Wysokiej.

Data wydarzenia: 22.09.2024 15:00 - 22.09.2024 20:00

Miejsce wydarzenia: