Spotkanie dla organizacji pozarządowych na temat wsparcia

Data: 26-09-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

instrumenty wsparcia to pomoc prawna, finansowa, szkoleniowa
W Centrum Powiatowym Iskra w Pile odbyło się spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych na temat dostępnych instrumentów wsparcia zorganizowane przez Pilski Bank Żywności, w ramach projektu „Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych subregionu pilskiego”.

Instrumentów wsparcia jest wiele, to pomoc prawna, finansowa, szkoleniowa, doradcza, warto z niej skorzystać - przekonywali Mieczysław Augustyn dyrektor PBŻ, Emil Żerebiło, zastęcpa dyrektora oraz przedstawiciele samorządu Powiatu Pilskiego: Rafał Zdzierela, starosta pilski i Małogorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile.

Z kolei już 10 października, o godz. 10:00 (rejestracja od 9:00), w Hotelu Arche Piła, przy ul. Piłsudskiego 1, odbędzie się kolejne ważne spotkanie dla organizacji pozarządowych II Forum NGO pt. „Szanse i wyzwania dla NGO w obliczu zmian”.
Organizowane jest także przez Pilski Bank Żywności, w ramach realizacji zadania publicznego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych subregionu pilskiego, finansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Już dzisiaj zachęcamy do udziału, będzie wiele ciekawych prelekcji, panel dyskusyjny poświęcony wymianie doświadczeń. Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do 5 października, który znajduje się pod linkiem TUTAJ.