Dzień Pieczonego Ziemniaka połączony z pomocą dla powodzian

Data: 24-09-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

mieszkańcy zbierali środki dla powodzian  Mieszkańcy gmin powiatu pilskiego na bieżąco angażują się w pomoc powodzianom.

W tym celu ciekawe wydarzenie dla mieszkańców, pod hasłem Dzień Pieczonego Ziemniaka, zorganizowało również Kaczorskie Koło Gospodyń Wiejskich.
Piknik odbył się w pięknych okolicznościach przyrody, nad jeziorem Kopcze. Panie z KGW przygotowały liczne przysmaki z ziemniaka, ciasto, kawę, herbatę, które można było nabyć za symboliczną cegiełkę na rzecz powodzian. Były zabawy i konkursy dla dzieci.
Uczestników pikniku odwiedził Stefan Kowal, wicestarosta pilski, gratulując paniom z Kaczorskiego Koła Gospodyń Wiejskich pomysłu i organizacji pikniku, a wszystkim uczestnikom zaangażowania i otwartych serc.