Młodzieżowe drużyny pożarnicze na stadionie przy Okrzei w Pile

Data: 23-09-2024    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Młodzieżowe drużyny pożarnicze na stadionie przy Okrzei w Pile
W minioną niedzielę na Stadionie przy Okrzei w Pile odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
Udział w nich wzięło aż 18 drużyn chłopców i dziewcząt z jednostek OSP z gmin powiatu pilskiego. Druhny i druhowie spisali się znakomicie w konkurencjach strażackich, które pokazały ich ogromne już umiejętności.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły druhny z Młodzieżowej Drużyny Pożarrniczej z OSP Wysoka, w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP w Osieku nad Notecią.

Za ogromne zaangażowanie zawodnikom podziękował Kazimierz Sulima, Etatowy Członek Zarządu Powiatu. Gratulując laureatom przyznał, że wszyscy uczestnicy są zwycięzcami, a rosnący następcy z takim przygotowaniem, w przyszłości godnie zastąpią aktualnych druhów.
Organizatorami zawodów był Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Pile i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile, która udostępniła także zdjęcia z zawodów. Wydarzenie wsparł Powiat Pilski.
Zapisz siÄ™ na newsletter