Dzień Pieczonego Ziemniaka w Nieżychowie na pożegnanie lata

Data: 23-09-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Dzień Pieczonego Ziemniaka w Nieżychowie na pożegnanie lata
Na pożegnanie lata w Nieżychowie, w gminie Białośliwie, odbył się piknik dla mieskańców pod hasłem Dzień Pieczonego Ziemniaka.

Było to wspaniałe wydarzenie, które zorganizowała pani Sołtys Krystyna Brągiel z Radą Sołecką na placu przy Orliku. Konkursy, animacje dla dzieci, występy artystyczne, pyszne potrawy przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, a przede wszystkim rodzinna atmosfera - zadbano dosłownie o wszystko.

Mieszkańców odwiedzili Jarosław Maciejewski, Wicewojewoda Wielkpolski, Rafał Zdzierela, starosta pilski, Stefan Kowal, wicestarosta pilski, Katarzyna Papieska, radna Rady Powiatu w Pile. Wspaniałej zabawy życzyła także Ilona Zwierzykowska, wójt Gminy Białośliwie oraz sołtysi i radni Gminy.
Ogromne gratulacje należą się organizatorom i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia.