Podziękowania dla strażaków, którzy pomagali powodzianom

Data: 22-09-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Podziękowania dla strażaków, którzy pomagali powodzianom
Po tygodniu intensywnej walki ze skutkami powodzi, jakie wystąpiły w województwie opolskim i dolnośląskim, do Piły w sobotę wróciło pięciu strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

Trzech strażaków pozostało ze specjalnym sprzętem w okolicach Kłodzka. Na strażaków, aby im podziękować za ofiarną służbę, czekali m.in. mł. bryg. Paweł Kamiński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pile oraz Rafał Zdzierela, starosta pilski.
- Panowie, wielkie brawa dla Was. Zawsze jesteście gotowi nieść pomoc wszędzie, gdzie jest ona najbardziej potrzebna - mówił starosta.
Powodzianom pomagają także na bieżąco jednostki OSP z powiatu pilskiego organizując zbiórki i działając bezpośrednio na miejscu.