Kolejny i jak zawsze udany piknik dla seniorów

Data: 19-09-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

był to już 10. i ostatni piknik w tym sezonie Przy pięknej słonecznej pogodzie, w minioną środę, na stadionie przy Okrzei w Pile odbył się kolejny i ostatni już w tym sezonie Piknik Rekreacyjno-Sportowy Seniorów Powiatu Pilskiego, zorganizowany przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Okręgowy w Pile, przy wsparciu finansowym Państwowego  Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Był to już 10. piknik seniorów tego lata, jaki odbył się na stadionie. Atmosfera była radosna, a seniorzy tradycyjnie pełni energii.

Uczestników odwiedzili Beata Dudzińska, prezydent Piły, Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile i Rafał Zdzierela, starosta pilski, którzy również dołączyli do wspólnej zabawy.

Ogromne gratulacje należą się p. Leokadii Figurniak, szefowej Polskiego Związku  Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Okręgowego w Pile, która poświęciła mnóstwo czasu i sił, aby wszystkie pikniki były tak dobrze zorganizowane.

Ale to nie koniec wydarzeń dla seniorów. Już w sobotę, 28 września, na Stadionie przy Okrzei w Pile, odbędą się Miejskie i Powiatowe Senioralia 2024, pod hasłem: „Powidła, ziemniaki i inne przysmaki”, organizowane wspólnie przez Miasto Piła i Powiat Pilski. Już teraz serdecznie zapraszamy.