Podziękowania dla dyrektora Zespołu Szkół przy Teatralnej w Pile

Data: 03-09-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Piotr Halama, dotychczasowy dyrektor szkoły objął stanowisko wicedyrektora Podczas inauguracji nowego roku szkolnego w Zespole Szkół przy Teatralnej w Pile życzenia uczniom i kadrze złożył Rafał Zdzierela, starosta pilski.

Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań wieloletniemu dyrektorowi szkoły Piotrowi Halamie (w latach 2016-2024) za oddaną pracę na tym stanowisku. Jednocześnie starosta pogratulował Magdalenie Dembskiej, której powierzono pełnienie obowiązków dyrektora szkoły, życząc jej wielu sukcesów na nowym stanowisku.

Piotr Halama nadal będzie pracował w Zespole Szkół przy Teatralnej na stanowisku wicedyrektora. Życzymy dalszych sukcesów w rozwoju tej ważnej placówki oświatowej, która w minionych latach mocno rozwinęła klasy mundurowe: strażackie, policyjne i wojskowe, cieszące się dużą popularnością wśród młodzieży.