18. urodziny Termotech-Bud na zakończenie budowy nowego osiedla

Data: 02-09-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

18. urodziny Termotech-Bud na zakończenie budowy nowego osiedla Z okazji 18. urodzin firmy Termopil-Bud oraz zakończenia budowy nowego osiedla przy ul. Kusocińskiego/Kossaka w Pile firma zorganizowała piknik dla mieszkańców. Wydarzenie odbyło się przed Restauracją Tatarak.

Gratulacje i podziękowania prezesowi firmy Piotrowi Tobole i wszystkim pracownikom Termopil-Bud, za ogromny wkład w rozwój rynku mieszkaniowego w Pile, złożyli: Poseł Piotr Głowski, przedstawiciele Powiatu Pilskiego Rafał Zdzierela, starosta pilski i Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile. W imieniu władz Miasta Piły gratulacje przekazała Beata Dudzińska, prezydent Piły, która podarowała mieszkańcom również drzewo na pamiątkę zakończenia inwestycji.

Termopil-Bud buduje już od 2006 roku. W tym czasie oddał ponad 1200 mieszkań. Zapewnia wysoki poziom inwestycji, komfort mieszkania i estetykę budowanych obiektów.

Prace przy budowie pierwszych bloków na osiedlu przy ul. Kusocińskiego rozpoczęły się 6 lat temu. Łącznie stanęło tu 7 bloków, w których znajduje się 368 mieszkań. Miejsce jest otoczone zielenią i wodą. Co ważne, Termopil-Bud buduje już kolejne bloki w Pile.

Gratulujemy wspaniałych inwestycji i życzymy dalszego prężnego rozwoju firmy.