Koncert Jacka Wójcickiego w byłym kinie Iskra w Pile

Data: 25-08-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

organizatorem koncertu było Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego W Centrum Powiatowym Iskra w Pile odbył się koncert Jacka Wójcickiego, znakomitego pieśniarza, aktora i muzyka, znanego m.in. z „Piwnicy  pod baranami” w Krakowie.

Koncert artysty pt. „Pieśń Niepokorna” zorganizowało Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”, dofinansowanego prze Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Artystę oraz publiczność przywitał Rafał Zdzierela, starosta pilski oraz Edmund Wolski, dyrektor BWA PP.

Sala widowiskowa byłego kina Iskra wypełniona była po brzegi. Jacek Wójcicki dał wspaniały koncert, pełen wspomnień, wzruszeń, a także humoru. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania. Była to prawdziwa muzyczna uczta.