Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu pilskiego

Data: 29-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

spotkało się ponad 40 KGW W sobotę, 27 lipca w Pałacu w Rzęszkowie odbyło się spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu pilskiego pod hasłem „Krajeńskie Kołowanie”. Organizatorem spotkania była Lokalna Grupa Działania „Krajna nad Notecią”.

Do pałacu w Rzęszkowie przybyli członkowie ponad 40 Kół Gospodyń Wiejskich. Było to niesamowite połączenie sił wspaniałych ludzi, którzy na co dzień z wielkim zaangażowaniem pracują na rzecz swoich lokalnych społeczności, kultywują tradycję i regionalną kulturę.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, wzajemnego poznania. Odbyły się także wykłady tematyczne i warsztaty, a na koniec zabawa taneczna.
Gratulacje i podziękowania paniom i panom z Kół Gospodyń Wiejskich złożył Rafał Zdzierela, starosta pilski. Życzył im również kolejnych, wspaniałych sukcesów.