Wspaniałe obchody 35-lecia Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile

Data: 29-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

gratulacje z okazji jubileuszu złożył Kazimierz Sulima, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile obchodziła jubileusz 35-lecia istnienia.
W uroczystości uczestniczyli uczniowie, absolwenci szkoły, kadra, rodzice uczniów oraz liczni goście, także przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Pilskiego i Miasta Piły.

Wzruszeń nie brakowało. Było mnóstwo życzeń, tort i piękny koncert, w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Gratulacje dyrektor szkoły p. Aleksandrze Goldstein złożył Kazimierz Sulima, etatowy członek Zarządu Powiatu.
- Tworzycie wspaniałą i zgraną społeczność. Życzę kolejnych, pełnych sukcesów lat działalności. Dziękuję kadrze za trud oraz ogromne serce jaki wkłada w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży - powiedział.

Szkoła Podstawowa nr 11 należy do szkół, którą cenią rodzice i chętnie posyłają tu swoje dzieci. Zapewnia wysoki poziom edukacji ze wszystkich przedmiotów, rozwój umiejętności językowych, sportowych i artystycznych. W uroczystości udział wziął także pierwszy i długoletni dyrektor szkoły Grzegorz Wądołowski, radny Rady Powiatu w Pile.