Pomogliście pani Dorocie. Dziękujemy!

Data: 26-08-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pomogliście pani Dorocie. Dziękujemy!

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że mają Państwo wielkie serca. Wasza postawa wobec pani Doroty i jej najbliższych, którym w lipcu pożar zniszczył mieszkanie, jednoznacznie pokazuje, że potrafimy i chcemy być dla siebie bliscy.

W piątkowe przedpołudnie byliśmy Waszymi pośrednikami. Tego dnia powiatowa delegacja, ze starostą pilskim Eligiuszem Komarowskim na czele i członkiem zarządu Przemysławem Pochylskim, przekazała poszkodowanym przyniesione do Starostwa paczki z rzeczami, które pozwolą choć w części na nowo urządzić remontowane mieszkanie. W paczkach były między innymi: pościel, koce, naczynia kuchenne, lustro oraz wiele innych niezbędnych sprzętów. W rozmowach telefonicznych mówili Państwo również o meblach, które pani Dorota odebrała od Was osobiście. Jedna z osób postanowiła nawet zorganizować kolejną zbiórkę we własnej miejscowości.

Wspaniale jest wiedzieć, że możemy na siebie liczyć. Pani Dorota nie kryje radości i wzruszenia. Jej krótkie, ale bardzo serdeczne „dziękuję” ma w tym miejscu szczególnie głęboką wymowę. My też Wam dziękujemy.

Jesteście wspaniali!