Konkurs „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020

Data: 01-10-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konkurs „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020

Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego zaprasza firmy z Wielkopolski do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020. 
Organizatorem Konkursu jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Celem Konkursu jest promocja regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania. Nagroda przyznawana jest corocznie w formie finansowej i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorstw w województwie wielkopolskim, które stworzyły nowatorskie rozwiązania (produkty / usługi / technologie) oraz wdrożyły je w praktyce. Dodatkowo Organizator Konkursu zapewni Laureatom Konkursu promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.
Tegoroczna edycja Konkursu zakłada dwie kategorie konkursowe: Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski oraz H Wielkopolska.
Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: sekretariat.drg@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 20 listopada 2020 r.
Szczegółowe informacje: http://iw.org.pl/konkurs-i-wielkopolska-innowacyjni-dla-wielkopolski-edycja-2020/

 
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group