Wspieranie zadaÅ„ z zakresu rehabilitacji zawodowej i spoÅ‚ecznej osób z niepeÅ‚nosprawnoÅ›ciami

Data: 01-07-2020    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Numer konkursu: 2/2020
Zadania mogą być realizowane od 2020-09-03 do 2020-11-30
Termin składania ofert/potwierdzeń w wersji papierowej: 2020-07-22 15:30:00
Miejsce składania ofert/potwierdzeń w wersji papierowej: 61-731 Poznań, ul. Nowowiejskiego 11
Kwota przeznaczona na dotacje:
  • Pula Å›rodków ogółem: 3 450 000,00 zÅ‚ (sÅ‚ownie: trzy miliony czterysta pięćdziesiÄ…t tysiÄ™cy zÅ‚)
Kwota dotacji na zadanie: od 50 000,00 zÅ‚ do 150 000,00 zÅ‚
Typ zlecenia realizacji zadania publicznego: Wsparcie

Limity
Wkład osobowy:
- możliwe jest wykazanie wkładu osobowego
Świadczenia pieniężne:
- możliwe jest wykazanie świadczeń pieniężnych
Wkład własny finansowy:
- nie mniejszy niż: 0,01% całkowitej wartości zadania
Koszty administracyjne ogółem:
- nie większy niż: 20% całkowitej wartości dotacji

Opis konkursu:
Cel konkursu:
Celem konkursu jest wyÅ‚onienie ofert i zlecenie fundacjom i organizacjom pozarzÄ…dowym do realizacji zadaÅ„ z zakresu rehabilitacji zawodowej i spoÅ‚ecznej osób niepeÅ‚nosprawnych na podstawie art. 36 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i spoÅ‚ecznej oraz zatrudnianiu osób niepeÅ‚nosprawnych (Dz.  U.  z  2020  r. poz. 426, z późn. zm.), ze Å›rodków PaÅ„stwowego Funduszu Rehabilitacji Osób NiepeÅ‚nosprawnych bÄ™dÄ…cych w dyspozycji SamorzÄ…du Województwa Wielkopolskiego, wpisujÄ…cych siÄ™ w priorytety i cele Strategii Polityki SpoÅ‚ecznej dla Województwa Wielkopolskiego do 2020 roku oraz Programu wyrównywania szans osób z niepeÅ‚nosprawnoÅ›ciami i przeciwdziaÅ‚ania ich wykluczeniu spoÅ‚ecznemu oraz pomocy w realizacji zadaÅ„ na rzecz zatrudniania osób z niepeÅ‚nosprawnoÅ›ciami w województwie wielkopolskim na lata 2014-2020 zmierzajÄ…cych do wyrównywania szans i możliwoÅ›ci mieszkaÅ„ców Wielkopolski oraz wyrównywania różnic miÄ™dzy subregionami województwa wielkopolskiego.
Szczegółowy opis, zasady i wymagania znajdują się w ogłoszeniu konkursowym.

Kontakt:
Magdalena Wieczorek