Wolontariat cenniejszy niż złoto

Data: 03-12-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wolontariat cenniejszy niż złoto

Gala Wolontariatu to uroczystość z bogatą historią, podczas której honoruje się osoby niosące bezinteresowną pomoc ludziom potrzebującym wsparcia. Imprezę tradycyjnie zorganizowano w  Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Podczas spotkania rozstrzygnięto konkurs „Barwy Wolontariatu”, którego zwyciężczyniami, w kategorii powiatowej, okazały się Beata Foszcz i Aneta Przybylska ze Stowarzyszenia „Daj Radość Niepełnosprawnym”. W kategorii gminnej konkurs wygrało Studenckie Koło Naukowe Pracy Socjalnej „Auxilia” PWSZ w Pile.

Obecny na Gali Eligiusz Komarowski, etatowy członek zarządu powiatu w Pile, wręczył listy gratulacyjne starosty pilskiego wolontariuszom, którzy wydatnie pomogli w organizacji tegorocznych obchodów Święta Niepodległości. Listy otrzymały: Grażyna Dobosz, Jadwiga Szczawińska, Gabriela Kasprzak, Małgorzata Stopa, Roksana Sawicka, Martyna Lalka, Olga Kreczmer, Kornelia Dubińska, Patrycja Grzechowiak, Paulina Pasternak, Amelia Kulikjan, Julita Stępień, Marika Janiak, Patrycja Drąg, Jowita Patalas, Malwina Dróbka, Hanna Krajewska. Jeszcze raz serdecznie Paniom dziękujemy!