Honory dla medalistów

Data: 06-11-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Honory dla medalistów

O sukcesach pilskich strażaków pisaliśmy niejeden raz, ale dobrych informacji nigdy za wiele. W czwartek gościli w Starostwie uczestnicy bardzo udanych dla naszej komendy Międzynarodowych Mistrzostw Polski Strażaków Płetwonurków, jakie we wrześniu odbyły się w Bornym Sulinowie. Starosta Mirosław Mantaj oraz wicestarosta Kazimierz Sulima osobiście pogratulowali grupie, która podczas wspomnianych zawodów zdobyła wspólnie trzy medale: dwa indywidualnie i jeden w drużynie. - Rezultaty uzyskane przez panów to jeden z dowodów na prawdziwość stwierdzenia, że pilscy strażacy są znakomicie wyszkoleni i przygotowani do niesienia wsparcia w najbardziej ekstremalnych warunkach – powiedział gościom szef powiatu pilskiego.

Oni reprezentowali Piłę podczas Mistrzostw: Karol Subdarzewski, Łukasz Pawłowski, Bartłomiej Wolan, Przemysław Chodynicki, Adrian Romanowski, Sebastian Kołodziejewski, Zbigniew Szukajło (kierownik).