Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie

Data: 15-10-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie  Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Powiatu Pilskiego. Zapraszamy uczniów szkół Powiatu Pilskiego do udziału.

Celem konkursu jest przybliżenie uczniom idei Młodzieżowej Rady Powiatu oraz wybranie logo, które odda jej charakter działalności i będzie ją reprezentowało, zarówno w tej kadencji, jak i następnych.
Do konkursu należy zgłaszać prace wykonane techniką komputerową (w programach typu Canva, Paint, Adobe itp.) - w formacie kwadratu. Każda praca ma być wykonana tylko przez jednego uczestnika.

Termin nadsyłania prac – do 31 października 2024 r. na adres: e-mail: mdrppila@gmail.com w formacie PNG, JPG, PDF. W mailu z pracą konkursową należy podać imię i nazwisko autora, klasę oraz szkołę.
__________
W tym roku rozpoczęła się I kadencja Młodzieżowej Rady Powiatu  Pilskiego, w jej skład wchodzi 11  uczniów wybranych w szkolnych wyborach. To niezwykle ambitni i aktywni reprezentanci młodego pokolenia, którzy mają wiele pomysłów i chcą zrobić coś dobrego dla swoich koleżanek i kolegów, np. organizować akcje charytatywne, promować młode talenty artystyczne. Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Powiatu Pilskiego została Maja Świderska, a opiekunem Rady jest Magdalena Madej-Szpener, dyrektor Biura Starosty.