Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej w RCK w Pile

Data: 14-10-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

w uroczystości uczestniczyli nauczyciele z pilskich szkół podstawowych i przedszkoli
W Regionalnym Centrum Kultury w Pile 14 października odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podziękowania dyrektorom, nauczycielom, pracownikom szkół podstawowych i przedszkoli w Miasto Piła, zarówno publicznym jak i niepublicznym, za profesjonalizm i poświęcenie, jakie wkładają w edukację młodego pokolenia, złożyła Beata Dudzińska, prezydent Piły. Uroczystość była także okazją do wręczania nagród za szczególne osiągnięcia w pracy.

W imieniu samorządu Powiatu Pilskiego gratulacje złożył Rafał Zdzierela, starosta pilski, który podkreślił, że pilskie placówki oświatowe są niezwykle przyjazne dla dzieci i młodzieży i mają fundamentalne znaczenia dla dalszej edukacji w szkołach ponadpodstawowych, jak i w przyszłym dorosłym życiu.

W uroczystości wzięli udział także radni Maista Piły i Rady Powiatu w Pile, przedstawiciele placówek oświatowych oraz instytucji i organizacji na co dzień współpracujących ze szkołami podstawowymi i przedszkolami.