Poradnictwo Obywatelskie - warto skorzystać

Data: 24-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Poradnictwo Obywatelskie  - warto skorzystać Aneta Wróblewska, Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Poradnictwa Obywatelskiego, gościła u starosty pilskiego Rafała Zdziereli.

Stowarzyszenie, któremu przewodniczy, zostało powołane w 2002 r. przez śp. Aleksandrę Błażejewską, Honorową Obywatelkę Miasta Piły.
Statutowym zadaniem organizacji jest udzielanie bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich oraz wspieranie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej, osób z niepełnosprawnością oraz matek lub ojców samotnie wychowujących dzieci.

Porady prawne i obywatelskie udzielane są w każdy poniedziałek i środę, w godzinach od 16.00 do 18.00, w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Zygmunta Starego 1 w Pile (budynek PKP).