Wakacyjna Wędrówka Muzyczna w Wysokiej

Data: 22-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wakacyjna Wędrówka Muzyczna w Wysokiej Za nami wyjątkowe wydarzenie muzyczne połączone z piknikiem dla mieszkańców Wakacyjna Wędrówka Muzyczna w Wysokiej. Organizatorem był Ośrodek Upowszechniania Kultury w Wysokiej.

Uczestników odwiedzili Rafał Zdzierela, starosta pilski oraz Katarzyna Papieska, radna Rady Powiatu w Pile. Wrażeń nie brakowało. Wakacyjna Wędrówka Muzyczna upłynęła w rodzinnej atmosferze z ogromną dawką energii i muzyki.

Były liczne atrakcje dla dzieci: dmuchane zamki, animacje, spektakl. Można było podziwiać stoiska rękodzielnicze, posmakować przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Wysoka.

Odbyły się także koncerty, wystąpili: Ewa Kryza, Megger Band oraz Poparzeni Kawą Trzy.
Organizatorom gratulujemy pomysłu i świetnej realizacji przedsięwzięcia!