Adam Stodolski z kwalifikacją olimpijską i stypendium sportowym

Data: 21-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Adam Stdoslki jest zawodnikiem UKS Leśnik Kaczory Zawodnik UKS Leśnik Kaczory, judoka Adam Stodolski, będzie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Otrzymał także stypendium sportowe z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Gratulacje oraz życzenia powodzenia na Igrzyskach złożył zawodnikowi Rafał Zdzierela, starosta pilski. Stypendium sportowe w wysokości 5 tys. zł miesięcznie wręczył Jacek Bogusławski, członek Zarządu  Województwa Wielkopolskiego.

W uroczystości wyróżnienia zawodnika udział wziął także burmistrz Kaczor Brunon Wolski oraz trener Józef Jopek. Spotkanie odbyło się w minioną sobotę, w Muzeum Okręgowym w Pile. Wzruszeń nie brakowało. Udział w Igrzyskach Olimpijskich to marzenie każdego sportowca. Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta.