Gratulacje dla kadry Komendy Powiatowej Policji w Pile

Data: 19-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Gratulacje dla kadry Komendy Powiatowej Policji w Pile
Święto Policji w miniony czwartek obchodzili funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Pile. Obchody odbyły się w auli Akademi Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile.

Tadycyjnie dla wyróżniających się policjantów wręczono odznaczenia, medale i awanse na wyższe stopnie służbowe.

Nie brakowało również życzeń i podziękowań. Gratulacje Komendantowi Powiatowemu Policji w Pile mł. insp. Marcinowi Kowalskiemu oraz całej kadrze KPP złożył Rafał Zdzierela, starosta pilski.
- Wielkie słowa uznania i szacunku za oddaną służbę. Na co dzień dbacie o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu pilskiego. Dziękuję za profesjonalizm oraz poświęcenie. Życzę dalszych sukcesów i satysfakcji z codziennej służby - powiedział.

Życzenia złożyli również Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile, Maria Małgorzata Janyska, polityk, posłanka na Sejm RP, senator Adam Szejnfeld oraz przedstawiciele samorządów, m.in. Miasta Piły i Miasta i Gminy Miasteczko Krajeńskie oraz wielu instytucji i stowarzyszeń współpracujących z KPP w Pile.