Szkoła Policji w Pile obchodziła policyjne święto

Data: 17-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

gratulacje i podziękowania kadrze Szkoły Policji złożył starosta pilski Rafał Zdzierela Z okazji Święta Policji, Rafał Zdzierela, starosta pilski złożył gratulacje Komendantowi oraz kadrze Szkoły Policji w Pile, pracownikom cywilnym oraz kursantom. Do życzeń dołączyła Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile. Uroczyste obchody odbyły się 16 lipca w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

- Szkoła Policji to wizytówka Miasto Piła i Powiat Pilski, całej Wielkopolski. Szkolą się tu policjanci z  całego kraju. Gratuluję kadrze i wszystkim pracownikom cywilnym profesjonalizmu. Święto Policji to znakomita okazja, aby Wam za to podziękować i życzyć kolejnych sukcesów. Od Was zależy bezpieczeństwo obywateli. Dziękuję również, że angażujecie się w lokalne inicjatywy i mieszkańcy zawsze mogą na Was liczyć - mówił starosta.

Podczas uroczystości wyróżniającej się kadrze wręczono odznaczenia, wyróżnienia i awanse. Wręczył je m.in. nadinsp. dr Rafał Kochańczyk, zastępca Komendanta Głównego Policji.

Gratulacje złożyli również przedstawiciele władz samorządowych Piły oraz parlamentarzyści.