Tematem spotkania - Senioralia 2024 w Pile

Data: 16-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

w organizację wydarzenia dla seniorów włączy się także Powiat Pilski W Starostwie Powiatowym w Pile odbyło się robocze spotkanie w sprawie wspólnej organizacji dużego i popularnego wydarzenia dla seniorów  pod nazwą Senioralia 2024, które już niebawem odbędzie się w Pile.

Rafał Zdzierela, starosta pilski gościł w tej sprawie Pawła Jarczaka, zastępcę prezydenta Piły, Stanisława Dąbka, dyrektora RCK w Pile, Sylwię Niedźwiedzką, dyrektor PCPR w Pile. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Biura Starosty.

- Powiat Pilski przy organizacji tego wydarzenia będzie współpracował z Gminą Piła. Razem z pewnością możemy zdziałać jeszcze więcej, z korzyścią dla wszystkich uczestników. Wstępnie   omówiliśmy zasady współpracy, program oraz koszty, jakie poniesie każdy ze współorganizatorów -  mówi starosta.

Szczegóły wkrótce.