Wakacyjne atrakcje dla dzieci. Warto skorzystać

Data: 16-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

wakacje z biblioteką, propozycje dla dzieci
Zachęcamy dzieci do skorzystania z bepłatnych atrakcji wakacyjnych w Pile.

W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile, w każdy poniedziałek i środę, o godz. 11.00, odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia są rozwojowe, dzieci uczą się m.in. różnych technik malarskich, grają w gry planszowe.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 351-79-03 w. 34, Oddział dla Dzieci ul. Staromiejska 14.

Przypominamy również, że w Centrum Powiatowym Iskra, przy ul. Kilińskiego w Pile, przez całe wakacje, we wtorki i czwartki odbywają sie seanse filmów familijnych i bajek dla dzieci. Pierwszy seans o godz. 10.00, drugi po południu, o godz. 17.00. Wstep wolny. Najmłodsze dzieci zapraszamy z rodzicami czy opiekunami.
Łącznie zaplanowano emisję aż 17 filmów. To znakomita propozycja na upalne dni dla dzieci spędzających lato w mieście.

Projekt realizuje Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pile, w ramach programu edukacji kulturalnej „Małe i duże podróże po kulturze”, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.