Radna Rady Powiatu z Orderem Uśmiechu

Data: 11-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Radna Rady Powiatu z Orderem Uśmiechu
Radna Rady Powiatu w Pile, Zdzisława Bosak-Kawa z Łobżenicy, znalazła się w zaszczytnym gronie Kawalerów Orderu Uśmiechu. Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, przyznała jej to wyróżnienie, 29 czerwca 2024 r. oraz sześciu innym osobom z całej Polski.

Zdzisława Bosak -Kawa przez wiele lat była dyrektorką przedszkola w Łobżenicy, jest prezesem Towarzystwa Miłośników Łobżenicy, a od 2014 roku pełni też funkcję radnej Rady Powiatu w Pile. Angażuje się w liczne inicjatywy edukacyjne, kulturalne i turystyczne, mające na celu zapewnienie dzieciom radości i rozwoju.

Jej nominację zgłosili uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym.

Order Uśmiechu, jest wyjątkowym wyróżnieniem i stanowi wyraz wdzięczności i uznania dla osób, które tworzą lepszy świat dla najmłodszych.

Serdeczne gratulacje!

Zdjęcie na grafice: FB/Zdzisława Bosak