Europa Donna - profilaktyka, edukacja, wsparcie

Data: 09-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Europa Donna - profilaktyka, edukacja, wsparcie Starosta pilski Rafał Zdzierela, 8 lipca, spotkał się z przedstawicielkami Stowarzyszenia Europa Donna PIŁA, Dorotą Piechowiak i Wiolettą Plicht.

Podczas spotkania omówiono kwestie wspólnych działań na rzecz promowania zdrowego stylu życia i profilaktyki raka piersi.

- Wasza działalność edukacyjna, profilaktyczna i wspierająca jest niezwykle cenna i ma ogromny wpływ na życie wielu osób. Jestem pod wrażeniem zaangażowania Pań, i determinacji w walce z tą chorobą. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy podejmować kolejne kroki na rzecz zdrowia kobiet - powiedział Rafał Zdzierela, starosta pilski.

Spotkanie odbyło się w ramach przygotowań do obchodów 15-lecia działalności stowarzyszenia w Pile.