Zarząd UTW na spotkaniu ze starostą

Data: 02-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zarząd UTW na spotkaniu ze starostą Starosta pilski Rafał Zdzierela, 1 lipca, spotkał się z przedstawicielami zarządu Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile. Spotkanie miało na celu omówienie dalszej współpracy pomiędzy Powiat Pilski a UTW.

Starosta wyraził duże uznanie dla działalności pilskiego UTW i zaangażowania jego członków. Podkreślił, że organizacja ta odgrywa ważną rolę w integracji społecznej seniorów i zapewnia im możliwość rozwoju osobistego oraz poszerzania wiedzy. Zadeklarował również chęć dalszej współpracy i zapewnił, że Powiat Pilski będzie wspierał jego działalność.

Podczas spotkania omówiono również inne możliwe formy współpracy, takie jak organizowanie wspólnych imprez i wydarzeń oraz udział członków UTW w projektach realizowanych przez Powiat Pilski.