Nowy bus dla seniorów z Gminy Szydłowo

Data: 01-07-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nowy bus dla seniorów z Gminy Szydłowo W minioną sobotę, 29 czerwca, odbyły się Gminne Dni Seniora w Róży Wielkiej (gmina Szydłowo).

Życzenia seniorom złożyli przedstawiciele samorządu powiatowego - Małgorzata Karwacka, przewodnicząca Rady Powiatu w Pile oraz wiceprzewodniczący Rady Paweł Kądziela.

Obchody były też okazją do przekazania seniorom z Dziennego Domu Pomocy w Róży Wielkiej, busa zakupionego dzięki środkom z PFRON.

-  To wspaniały prezent, na pewno bardzo Wam się przyda i niech służy jak najdłużej. Jestem pełna podziwu dla Was, między innymi za to, że aktywnie uczestniczycie w życiu lokalnej społeczności, że ciągle spełniacie swoje marzenia – powiedziała przewodnicząca Małgorzata Karwacka.

- Uczestnicząc w Gminnych Dniach Seniora razem z niesamowicie pozytywnymi i energicznymi seniorami wiem, że jesień życia może mieć bardzo kolorowy odcień – dodaje Paweł Kądziela, wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Pile.