Zmiana na stanowisku dyrektora CKZiU w Wyrzysku

Data: 25-06-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zmiana na stanowisku dyrektora CKZiU w Wyrzysku Z dniem 30 czerwca, pracę na stanowisku dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku, kończy Agnieszka Marcinkowska-Beznosik, która pełniła tę funkcję przez ostatnich pięć lat. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, za jej zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły, podziękował w imieniu władz powiatu, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile Kazimierz Sulima.

Jednocześnie złożył też gratulacje Katarzynie Kosakowskiej, która od 1 lipca będzi pełniła obowiązki dyrektora tej placówki.

Kazimierz Sulima był też na uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół w Łobżenicy.

- CKZiU w Wyrzysku, jak i Zespół Szkół w Łobżenicy, to nasze jedyne szkoły średnie poza Piłą. Pełnią one jednak ogromną rolę w procesie edukacyjnym ponieważ młodzieży ze wschodniej części powiatu pilskiego, dają możliwość zdobycia dobrego wykształcenia, niedaleko swojego miejsca zamieszkania, bez konieczności dojazdów do Piły. Bardzo się cieszę, że mogłem spotkać się z pracownikami i uczniami tych placówek – powiedział Kazimierz Sulima, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.