Oddali hołd żołnierzom poległym w misjach międzynarodowych

Data: 29-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Oddali hołd żołnierzom poległym w misjach międzynarodowych 29 maja odbyły się uroczystości z okazji Dnia Weterana Działań Poza Granicami Kraju i Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ pod pomnikiem na placu Zwycięstwa w Pile.

Oddano hołd żołnierzom, którzy stracili życie, pełniąc służbę w misjach międzynarodowych na całym świecie. Kwiaty pod pomnikiem, w imieniu władz samorządowych Powiatu Pilskiego, złożył Stefan Kowal, wicestarosta pilski. Obecni byli również przedstawiciele samorządu Miasta Piła, z Przewodniczącą Rady Miasta Piły Marią Kubicą.

W uroczystości uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Koła nr 24 w Pile, przedstawiciele policji i wojska.